Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi
Yeşilay Akademi'den sanal sınıf eğitimi fırsatı!

Yeşilay Akademi'den sanal sınıf eğitimi fırsatı!

Bağımlılık ve türleri konularında eğitim programları tasarlamak, bilimsel temelli eğitim desteği vermek ve araştırma geliştirme faaliyetleri yürütmek amacıyla hayata geçirilen Yeşilay Akademi kapsamında sanal sınıf eğitimleri devam ediyor.

Yeşilay, bağımlılıkla mücadele alanında ihtiyaç duyulan nitelikli bilimsel bilginin sağlanması ve alanda çalışan uzmanların mesleki gelişimlerinin desteklenmesi amacıyla Yeşilay Akademi’yi hayata geçirdi. Alanında uzman isimler tarafından geliştirilen eğitim programları ile kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine, ilgili alan uzmanlarına, bağımlılıklar alanında uzmanlaşmak isteyen profesyonellere verilen eğitimlerin bir ayağı da sanal sınıf. Online eğitimler İngilizce ve Türkçe dillerinde, Yeşilay Sanal Sınıf Sistemi ile Türkiye’nin dört bir yanından herkese ulaştırılıyor.

Yerli ve yabancı uzmanlardan online eğitim
Yeşilay Akademi kapsamında geliştirilen sanal sınıf sistemiyle alanında uzman yerli, yabancı birçok isim eğitim vermeye başladı. Başvuru formunun doldurulup kayıt olunması sonrası, isme özel kullanıcı adının tanımlamasıyla verilen eğitimlerde; bağımlılık ve türleri konusunda önleme, tedavi, rehabilitasyon alanında detaylı içerikler yer alıyor. Yabancı uzmanların da online olarak eğitim verdiği sanal sınıfın 10 Şubat Çarşamba günkü konuğu ise Uluslararası Uygulamalı Önleme Bilimi Kurumu Başkanı Zili Slobada. Bağımlılıkla mücadelede kanıta dayalı çalışmaların anlatılacağı sanal sınıfa bu şekilde bir çok yerli ve yabancı isim dahil olacak.

Alanda yaptıkları çalışmalar ile ülkemiz ve dünya genelinde önemli konuma sahip akademisyenler, uzmanlar ile oluşturulan 2016 yılı Sanal Sınıf Eğitim Takvimine aşağıda yer alan dokümandan ulaşabilirsiniz.


Dokümanlar

2016 YEŞİLAY SANAL SINIF SEMİNER TAKVİMİ

pdf
İNDİR