Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi

Genel Müdürlük

M.Nurullah Atalan

GENEL MÜDÜR

Muhammet Nurullah ATALAN

1974 Diyarbakır doğumlu olan M. Nurullah Atalan, lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır.
 
Yaklaşık 20 yıl çeşitli kurumlarda ve Koç Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi gibi farklı lokasyon ve kitleleri içinde bulunduran, sinerjik yönetimin büyük önem taşıdığı genç neslin eğilimlerini, trendlerini bilen kurumlarda yöneticilik pozisyonlarında yer almıştır. Atalan, iş hayatında edindiği tüm yetkinliklerinde ve tecrübelerinde her zaman topluma fayda sağlama amacını hedeflemiştir.
 
2017’de Türkiye’nin öncü sivil toplum kuruluşlarından Yeşilay’da İdari İşler Müdürlüğü ile başlayan görevini, 2019 yılında Genel Müdür Yardımcılığı, 2020 yılında Yeşilay Vakfı Müdürlüğü ve 2020 yılı Ağustos ayı itibariyle de Yeşilay Genel Müdürü olarak devam ettirmektedir.
 
Yönetim modelleri ve liderlik alanında aldığı çeşitli eğitimlerle büyük organizasyonların yönetimi konusunda derin yetkinlik sahibi olmuştur. Sosyal sorumluluk projelerine kariyerinin birçok alanında yer vermiştir.
 
Basketbol tutkusu olan Atalan, geçmiş dönemde amatör lisanslı olarak basketbol oynamıştır. M. Nurullah Atalan İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.