Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi

Oryantasyon Eğitimi

Aramıza hoş geldin! Şimdi Yeşilay’ı daha yakından tanımak için hemen oryantasyon eğitimine başlayabilirsin. Bu eğitimde sana Yeşilay’ın kurulduğu günden bugüne tarihi yolculuğunu, bağımlılıkla mücadeleye dair temel bilgileri ve Yeşilay’da hoşça vakit geçirerek deneyimleyebileceğin gönüllülük fırsatlarını anlatacağız. Şimdiden keyifli bir oryantasyon geçirmeni dileriz.

Alan Eğitimleri

Yeşilay’ın ortak dil ve kültür oluşturan eğitimleridir. Bu kapsamda; gönüllülük, sivil toplum, kültür, proje yazma ve kaynak geliştirme, iletişim ve ekip çalışması temalarına yer verilir. Alan eğitimlerinde öncelikle organizasyon düzenleme ve arama-bulma süreçlerine yönelik atölyeler düzenlenir. İlgili dokümanlar toplanır; iletişim ve ekip çalışması kapsamında ise gönüllüler için “çatışma çözümü eğitimleri”, “etkili iletişim becerileri atölyeleri”, “sosyal medya eğitimleri”, “gazetecilik eğitimleri” ve eğitmenler için “eğitmen eğitimi” düzenlenir.

Gönüllü Olarak Neler Yapabilirsiniz?

Yeşilay Uzaktan Eğitim

Oryantasyon eğitimlerini tamamladın. Şimdi gönüllülük kariyer yolculuğunda ilerleme vakti. Aşağıdaki eğitimleri tamamlayarak puanları toplayabilirsin.

Lorem ipsum dolor sit aconsectetur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis ullamcorper nulla sit amet arcu condimentu…

EĞİTİME BAŞLA