Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi
GERİ

Örnek İş Birliklerimiz ve Kurumsal Destekçilerimiz

Türkiye'nin en köklü sivil toplum kuruluşlarından biri olarak alkol, tütün, madde, kumar ve teknoloji bağımlılıklarıyla mücadele ediyoruz. 7'den 70'e her yaş grubundan insana sanatın, sporun ve bilimin gücüyle ulaşıyoruz.

Bağımsız bir dünya ve bağımsız bir gelecek için birlikte güçlüyüz!

ÖRNEK İŞ BİRLİKLERİMİZ
KURUMSAL DESTEKÇİLERİMİZ
Psikososyal Destek Programı: Tır Uygulaması

Psikososyal Destek Programı: Tır Uygulaması

Depremden etkilenen çocuklarımıza psikososyal destek sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz Benim Kulübüm Yeşilay projesinin tır uygulamasını iki ayrı tır ile TİSK ve TÜMOSAN iş birliği ile gerçekleştiriyoruz. Psikososyal destek faaliyetleri ile çocuklarımızın oynama, öğrenme ve değişen koşullara uyum sağlamalarını hedefliyoruz!

Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yarışması

Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yarışması

Yeşilay ve Turkcell iş birliği ile 12. gerçekleşecek olan Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yarışması ile öğrencilerin bağımlılık konularına duyarlılığını artırmak, yeteneklerini teşvik etmek ve başarılı bulunan eserleri ödüllendirmek amacıyla gerçekleştirilen Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek yarışması, 2011 yılından beri her yıl düzenli olarak yapılmaktadır.

Liseler Arası Münazara Turnuvası

Liseler Arası Münazara Turnuvası

Bu sene Yeşilay ve Vakıf Katılım iş birliği ile gerçekleşecek olan Liseler Arası Münazara Turnuvası, tüm Türkiye'deki lise öğrencilerinin parlamenter münazara sistemiyle yarışacağı ulusal bir turnuvadır. Bu turnuva Münazara Tanıtım Etkinlikleri, Eğitim Kampları, Çevrim İçi Ders Modülleri, Bölge Şampiyonaları ve Türkiye Final Şampiyonası etaplarından oluşmaktadır.

Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yarışması

Turkcell iş birliği ile 12.’si gerçekleşecek olan Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yarışması ile öğrencilerin bağımlılık konularına duyarlılığını arttırarak yeteneklerini teşvik etmek ve başarılı bulunan eserleri ödüllendirmek amacıyla gerçekleştirilen ulusan bir yarışmadır.

Liseler Arası Münazara Turnuvası

Her yıl gerçekleşen Liseler Arası Münazara Turnuvası 2023 yılında Vakıf Katılım iş birliği ile gerçekleşecek. Tüm Türkiye'deki lise öğrencilerinin parlamenter münazara sistemiyle yarışacağı ulusal bir turnuvadır.

Psikososyal Destek Programı: Tır Uygulaması

Depremden etkilenen çocuklarımıza psikososyal destek sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz Benim Kulübüm Yeşilay projesinin Tır uygulamasını TİSK iş birliği ile gerçekleştiriyoruz. Psikososyal destek faaliyetleri ile çocuklarımızın oynama, öğrenme ve değişen koşullara uyum sağlamalarını hedefliyoruz!

Psikososyal Destek Programı: Tır Uygulaması

Depremden etkilenen çocuklarımıza psikososyal destek sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz Benim Kulübüm Yeşilay projesinin Tır uygulamasını TÜMOSAN iş birliği ile gerçekleştiriyoruz. Psikososyal destek faaliyetleri ile çocuklarımızın oynama, öğrenme ve değişen koşullara uyum sağlamalarını hedefliyoruz!

Psikososyal Destek Programı

Depremden etkilenen çocuklarımıza psikososyal destek sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz Benim Kulübüm Yeşilay projesinin Tır uygulamasını Ford Otosan destekleriyle ile gerçekleştiriyoruz.

Ayni Bağış

FLO sağlıklı yaşam ve bağımlılıklarla mücadelemize ayni yardımlarıyla destekte bulundu.

Ayni Bağış

LC Waikiki sağlıklı yaşam ve bağımlılıklarla mücadelemize ayni yardımlarıyla destekte bulundu.

Ayni Bağış

Ülker depremden etkilenen çocuklarımıza psikososyal destek sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz Benim Kulübüm Yeşilay projesinin Tır uygulamasına ayni destekte bulundu.

Psikososyal Destek Programı

Depremden etkilenen çocuklarımıza psikososyal destek sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz Benim Kulübüm Yeşilay projesinin Tır uygulamasını Intenseye destekleriyle ile gerçekleştiriyoruz.

Ayni Bağış

BİFA depremden etkilenen çocuklarımıza psikososyal destek sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz Benim Kulübüm Yeşilay projesinin Tır uygulamasına ayni destekte bulundu.

Ayni Bağış

Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Programı kapsamında bağımlılıklarla mücadelemize ayni yardımlarıyla destekte bulundu.

Ayni Bağış

Toyota İstif Makineleri bağımlılıklarla mücadelemize ayni yardımlarıyla destekte bulundu.

Fotoğraf / Video Galerisi

Yeşilay, sigara, alkol, uyuşturucu, kumar ve teknoloji bağımlılığı alanlarında çeşitli projeler ile mücadele vermektedir. Bağımsız bir dünya ve bağımsız bir gelecek için birlikte güçlüyüz.

İş birliği dokümanını cihazınıza indirerek inceleyebilirsiniz.

TÜM PROJELER