Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürü

İş Sağlığı ve Güvenliği kültürü oluşturarak ve bu kültürü herkes için yaşam tarzı haline getirmek için yasal ve diğer gerekliliklerin bir adım önünde politika ve uygulamalar yürütürüz.
 
Bu çerçevede yapılan faaliyetlerin tüm çalışanların ortak sorumluluğunda olduğunu benimseterek, çalışanların ve çalışan temsilcilerinin İş Sağlığı ve Güvenliği faaliyetlerine danışma ve katılımını sağlarız.

Risk Yönetimi

Planlama aşamasından itibaren değişiklikler de dahil tüm iş süreçlerindeki İş Sağlığı ve Güvenliğine yönelik tehlikeleri ortadan kaldırmayı ilke edinerek, ortaya çıkabilecek sağlık ve güvenlik risklerini analiz eder ve risk azaltma çalışmalarına tüm çalışanlarımızın katılımını sağlarız.

Sürekli İyileştirme

Sıfır meslek hastalığı hedefini benimseyerek gerekli önlemleri almak suretiyle İş Sağlığı ve Güvenliği performansının artırılması için sürekli iyileştirmeyi ve gelişimi destekleriz.

İletişim ve Farkındalık

Tüm paydaşlarımızda İş Sağlığı ve Güvenliği bilincinin oluşturulması, geliştirilmesi ve paydaşlarımızın üzerlerine düşen görev ve sorumlulukların farkında olmaları amacıyla eğitim faaliyetleri planlarız ve uygularız.
 
İş Sağlığı ve Güvenliği farkındalığı kapsamında tüm paydaşlarımızdan gelen geri bildirimleri analiz ederek, gerekli aksiyonlara dönüştürürüz.