Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürü
İş Sağlığı ve Güvenliği kültürü oluşturur ve bu kültürü herkes için yaşam tarzı hâline getirmek için yasal ve diğer gerekliliklerin bir adım önünde politika ve uygulamalar yürütürüz.

Bu çerçevede yapılan faaliyetlerin tüm çalışanların ortak sorumluluğunda olduğunu benimseterek, çalışanların ve çalışan temsilcilerinin İş Sağlığı ve Güvenliği faaliyetlerine katılımını sağlarız.

Risk Yönetimi
Planlama aşamasından itibaren değişiklikler de dâhil İş Sağlığı ve Güvenliğine yönelik tüm tehlikeleri ortadan kaldırmayı ilke edinerek, ortaya çıkabilecek sağlık ve güvenlik risklerini analiz eder ve tüm çalışanlarımızın risk azaltma faaliyetlerine katılımını sağlarız.

Sürekli İyileştirme
“Sıfır meslek hastalığı” hedefini benimseyerek gerekli önlemleri almak suretiyle İş Sağlığı ve Güvenliği performansının artırılması için sürekli iyileştirmeyi ve gelişimi destekleriz.

İletişim ve Farkındalık
Tüm paydaşlarımızda İş Sağlığı ve Güvenliği bilincinin oluşması, gelişmesi ve paydaşlarımızın kendilerine düşen görev ve sorumlulukların farkında olmaları amacıyla eğitim faaliyetleri planlarız ve uygularız.
 
İş Sağlığı ve Güvenliği farkındalığı kapsamında, tüm paydaşlarımızdan gelen geri bildirimleri analiz ederek gerekli aksiyonlara dönüştürürüz.