Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi

YEŞİLAY WEB KULLANICISI OLMAK NEDİR?

Yeşilay web sitesi ziyaretçileri, siteye “web kullanıcısı” olarak üye olduklarında “kullanıcı tipi” ve “ilgi alanları” bölümünü seçerek ihtiyaçları özelinde içeriklere erişebilmektedirler.

Web kullanıcısı olurken öncelikle profil belirlenmektedir. Bu amaçla “Kullanıcı Tipi” alanında “Akademisyen / Eğitmen”, “Öğrenci / Genç Yeşilay”, “Bağımlı / Bağımlı Yakını”, “Kurumsal”, “Şube” ve “Genel” profilleri yer almaktadır.
 
Kullanıcılar kendilerine sunulacak içerikleri özelleştirebilmek için birden fazla ilgi alanı seçebilirler. Yeşilay sitesinde kullanıcılara “Tütün Bağımlılığı”, “Alkol Bağımlılığı”, "Madde Bağımlılığı", "Kumar Bağımlılığı", "Teknoloji Bağımlılığı", "Sempozyum ve Kongreler", "Etkinlikler", "Eğitimler", "Yarışmalar", "Burs Duyuruları", "Projeler", "Yayınlar", "Bağış ve Sponsorluklar", "Kurumsal İçerikler", "Bilimsel İçerikler" ilgi alanları sunulmaktadır.
 
Web kullanıcısı olan üyeler, ilgi alanları özelindeki içeriklere her zaman erişebilir; içerik güncellemeleri olduğunda otomatik bildirim alabilirler. Ayrıca kullanıcılar, istedikleri zaman ilgi alanlarını güncelleyebilirler.

Yeşilay Web Kullanıcı Nasıl Olunur?
Web kullanıcısı olmak için "Online Başvuru" sayfasında yer alan formu doldurabilirsiniz.