Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi
Beyaz kare arka fonun ortasından yeşil bir şerit geçiyor. Şeritin üstündeki beyaz kısımda Yeşilay logosunun hemen yanında "Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Programı" yazısı yer alıyor. Logonun altında yeşil renkte "Yeşilay Uzaktan Eğitim Platformu" yazıyor. Yeşil şeritli kısmın solunda online çalışan insanlar var. Görselin sağında beyaz renkte "Kendinizi ve sevdiklerinizi bağımlılıklardan korumak için ihtiyaç duyduğunuz eğitimlere her zaman ve her yerden Yeşilay Uzaktan Eğitim Platformu ile ulaşabilirsiniz. "uzaktanegitim.yesilay.org.tr" yazıyor. Yazının altında Yeşilay logosu ile "TÜRKİYE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE EĞİTİM PROGRAMI" yazısı yer alıyor.

Yeşilay Uzaktan Eğitim Platformu’nda öğretmenler, öğrenciler, bağımlılık profesyonelleri ve bağımlılıklarla ilgili bilgi almak isteyen herkes için hazırlanmış alkol, madde, tütün, teknoloji bağımlılığı ve sağlıklı yaşam alanlarında etkinlikler, videolar ve interaktif içerikler bulunmaktadır.

Öğretmen ve öğrenciler Yeşilay Uzaktan Eğitim Platformu içeriklerine EBA ve uzaktanegitim.yesilay.org.tr adresinden EBA hesap bilgileriyle erişebilmektedir.

Yeşilay Uzaktan Eğitim Platformu