Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi

GENEL BİLGİLER

"Gönüllü profesyonel" olarak tanımladığımız bir ayrıcalığı vardır Yeşilay’da çalışmanın. Her geçen gün kendini yenileyen, Türkiye çapında şubeleşmesini hızla tamamlayan Yeşilay bir yandan da uluslararası alanda çalışmalar yapıyor. Yüksek nitelikli profesyonel kadrosuyla sigara, alkol, uyuşturucu madde, teknoloji ve kumar bağımlılıkları alanlarında mücadele ederken, genç, dinamik, kendine güvenen yeni çalışanlarla gücüne güç katmak istiyor.

Sepetçiler Kasrında bulunan Genel Merkezimizde Yeşilay Akademi, Uluslararası İşbirlikleri ve Federasyon Yönetimi, Proje ve Kaynak Geliştirme, Marka ve Kurumsal İletişim, Paydaş Yönetimi, İdari ve Teknik İşler, Mali İşler, İnsan Kıymetleri ve Yönetim Sistemleri Direktörlükleri bünyesinde bulunan bölümlerde, Yeşilay Danışmanlık Merkezleri ve şubelerimizde “profesyonel gönüllüler” istihdam edilmektedir. Bireysel potansiyelinizi, yetenek ve çalışma azminizi bir sivil toplum kuruluşunda değerlendirmek ve “insana dokunarak” , sağlıklı yaşam için “bağımlılıklarla mücadele yolculuğuna” katılmak isterseniz başvuru formunu doldurabilir veya özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Özgeçmişiniz uygun bölümlerde ihtiyaç halinde değerlendirilecektir.

Ayrıca staj yapmak isteyen öğrenciler de kurumumuza başvuruda bulunarak, kariyerleri için farklı ve özel  bir deneyim yaşayabilirler.