Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi
Genç Yeşilaycılar için Aytepe Diriliş Kampı başvuruları başladı

Genç Yeşilaycılar için Aytepe Diriliş Kampı başvuruları başladı

Bağımlılıklara karşı alternatif bir yaşam tarzı oluşturmaya çalışan Yeşilay, Kocaeli’de genç gönüllülerin katılacağı bir gençlik kampı düzenliyor. Başvuru için son tarih 25 Ocak!

Gençleri bağımlılıktan uzak tutup, sağlıklı yaşamı misyon edinmelerini vizyonunun bir parçası sayan Yeşilay, Türkiye’nin dört bir yanından üniversiteli gençlerin katılacağı bir kamp düzenliyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Aytepe Diriliş Kamp alanında gerçekleşecek olan bu kampta 150 kadın, 200 erkek olmak üzere 350 genç gönüllü ağırlanacak. 9-11 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlenecek kamp programı kadın-erkek olmak üzere iki ayrı alanda, tek dönem olarak 3 gün sürecek. Gençlerde Yeşilay farkındalığı oluşturma, zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmeleri amaçlanan kampta, ayrıca bağımlılık alanında gençlerin donanımlı olması sağlanacak. Kampta ayrıca hobi atölyeleri, ip parkuru, paintball, spor etkinlikleri gerçekleşecek, kamp sonunda katılımcılara Katılım Belgesi verilecek.

Kamp programı 3 gün sürelidir. Katılımcıların Kocaeli’ne ulaşım masrafları kendi taraflarından karşılanacak olup, Kocaeli Otogar ve Sabiha Gökçen Havalananından kamp alanına ulaşım, yeme-içme ve konaklama giderleri Yeşilay tarafından karşılanacaktır.

Tarih: 9-10-11 Şubat 2018
Kontenjan: 350
Son başvuru tarihi: 25 Ocak 2018

Başvuru için tıklayınız.