Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi
Rize Şubesinin çalışma merkezi açıldı

Rize Şubesinin çalışma merkezi açıldı

Yeşilay Genel Başkanı, Yeşilay Yönetimi ve İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili ve Türkiye Gençlik Vakfı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan'ın katılımıyla Rize Şubesi'nin merkez açılışı yapıldı.

Türkiye genelinde tüm il ve ilçelerde şubeleşmeye devam eden Yeşilay'ın Rize Şubesinin merkez açılışı gerçekleşti. Açılışa Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk, ve İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili ve Türkiye Gençlik Vakfı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Yeşilay Genel Sekreteri Av. Osman Baturhan Dursun, Yönetim Kurulu Üyesi Hatice Saadet Kalyoncu ve Yeşilay Genel Müdürü Savaş Yılmaz katıldı.

Erdoğan açılışta yaptığı konuşmada, Yeşilay'ın bağımlılıklarla etkin bir şekilde mücadele ettiğini ve özellikle çocuk ve gençleri hedefleyen çalışmalarını takdirle izlediğini vurguladı.

Yeşilay Genel Başkanı Prof. Öztürk ise, Genel Merkez ve şubelerin birlikte daha güçlü olduğunu, şubeler vasıtasıyla toplumun en kılcal damarlarına kadar ulaşabildiklerini ifade ederek, Yeşilay Rize Şubesinin yeni çalışma merkezinin hayırlı olmasını diledi.