Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi
Yeşilay 3’üncü kez İnsana Saygı Ödülü’nü aldı

Yeşilay 3’üncü kez İnsana Saygı Ödülü’nü aldı

Bir asırdan uzun süredir bağımlılıklarla mücadelesini sürdüren Yeşilay, Türkiye’nin en büyük online istihdam platformu olan Kariyer.net tarafından verilen İnsana Saygı Ödülü’ne üçüncü kez layık görüldü. Her çalışanını en değerli varlığı olarak  kabul eden ve “gönüllü profesyonel” olarak tanımlayan, ilk tanışma aşamasından, kurumdaki yaşam yolculuğu boyunca “sivil toplum” ruhunu yansıtmak üzere gelişim süreçlerine odaklanan İnsan Kıymetleri modeliyle bugüne kadar pek çok ödül alan Yeşilay, ödüllerine bir yenisini daha ekledi.
 
Çalışanlarına verdikleri değerin çeşitli platformlar tarafından değerlendirilerek ödüle layık görülmesinden mutluluk duyduklarını belirten Yeşilay Genel Müdürü M. Nurullah Atalan şunları söyledi:
 
“Yeşilay olarak çalışanlarımızı bir insan kaynağı değil, kıymeti olarak benimseyip, “İnsan Kıymetleri” politikamızı da tüm bu değerlerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda sürdürüyoruz. Giderek büyüyen bir organizasyon yapımız var. İşe alım süreçlerimizi de şeffaflık ilkesiyle yürütüyoruz. Tüm adaylara hızlı geri bildirim yapmaya büyük önem veriyoruz. Bağımlılıkla mücadele alanında Türkiye'yi örnek ve lider bir ülke yapmayı hedefleyen bir STK olarak çalışanlarımızı ‘gönüllü profesyonel’ olarak görüyoruz. İnsan kıymetleri vizyonumuzla yürüttüğümüz çalışmalarla 3. kez “İnsana Saygı Ödülü”nün sahibi olmaktan gurur duyuyoruz.”
 
Online istihdam platformu Kariyer.net tarafından düzenlenen İnsana Saygı Ödülleri, iş başvurusu yapan adaylara dönüş süresi, adaya özel cevaplar hazırlanması, en az 50 kişi ve üzeri işe alım yapılması, 20 bin ve üzeri başvurusu alınması gibi kriterlere göre yapılan değerlendirmeler sonucunda veriliyor.