Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi
Yeşilay’ın Şişenin Dibi Sergisi, Açıkhava Sosyal Sorumluluk Ödülü’nün Sahibi Oldu

Yeşilay’ın Şişenin Dibi Sergisi, Açıkhava Sosyal Sorumluluk Ödülü’nün Sahibi Oldu

Açıkhava Reklamcıları Vakfı (ARVAK) tarafından düzenlenen A Awards Açık Hava Reklamları Yarışması’nda Yeşilay’ın Şişenin Dibi Sergisi, Sosyal Sorumluluk Kategorisi ödülüne layık görüldü.

15 Nisan’da Deniz Müzesi’nde gerçekleşen törende, Yeşilay’ın gerçekleştirdiği ‘Şişenin Dibi’ sergisi Sosyal Sorumluluk Kategorisinde ödül kazanan proje oldu.

Bağımlılıklarla mücadele konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla birçok faaliyet gerçekleştiren Yeşilay, Şişenin Dibi sergiyle sanatın toplumsal etkisinden faydalanarak, alkol kullanımının toplum vicdanını sarsacak etkilerine de vurgu yaptı.

Duvara gömülü alkol şişelerinin içine yerleştirilen ve alkolün yol açtığı tahribatları gösteren Şişenin Dibi sergisi vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Her yıl gerçekleşecek A Awards Açık Hava Reklamları Yarışması’nda reklam üniteleri ile pazarlama sektörünün gündemine giren açıkhava mecrası, büyüyen, gelişen ve teknolojiden yararlanarak kendini sürekli güncel tutan, yaratıcılığa yeni olanaklar sunan bir mecra olarak pazarlama ve reklam dünyasını ödüllendiriliyor.

Şişenin Dibi Sergisi 17 Mayıs’a Kadar Beyazıt Kütüphanesi’nde!

Alkolün insan hayatında yarattığı tahribatı gözler önüne seren Şişenin Dibi Sergisi, 17 Mayıs tarihine kadar Beyazıt Kütüphanesi’nde ziyaretçilerini bekliyor.