Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi
Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Yeşilay’ı Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Yeşilay’ı Ziyaret Etti

Prof. Dr. Serkan Topaloğlu’nun Başkanlığındaki T.C. Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu, Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk ile Yeşilay Genel Merkezi Sepetçiler Kasrında bir araya geldi.

Çeşitli temaslarda bulunmak için İstanbul’a gelen heyet, Yeşilay Genel Merkezi’nde Prof. Dr. Öztürk’le Yeşilay’ın faaliyetleri ve gelecek dönem çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Ziyaret sırasında Prof. Dr. Topaloğlu’na;  Kurul Üyeleri Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Dr. Ümmü Gülşen Öztürk, Dt. Zülfiye Füsun Kümet, Prof. Dr. Zümrüt Begüm Ögel eşlik etti.

Yeşilay Genel Sekreteri Av. Osman Baturhan Dursun ve Yeşilay Genel Müdürü Sultan Işık'ın da yer aldığı görüşmede karşılıklı olarak Yeşilay'ın ve kurulun çalışmaları aktarıldı.

Prof. Dr. Topaloğlu, bağımlılıkla mücadelenin Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu’nun en temel konularından biri olduğunu aktardı. Bağımlılıkla Mücadele Yüksek Kurulu üyesi olarak Yeşilay’ın çalışmalarını her zaman yakından takip ve takdir ettiklerini belirten Prof. Dr. Topaloğlu, Yaşilay’la iş birliğinde içerisinde gerçekleştirilen başarılı çalışmaların artarak süreceğini söyledi.