Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi
 Yeşilay çocuklar için koşuyor

Yeşilay çocuklar için koşuyor

39. Vodafone İstanbul Maratonu, 12 Kasım Pazar günü, "Çocuklar için koş" temasıyla gerçekleşiyor. Bağımlılıklardan uzak, sağlıklı bir yaşamı desteklemek için spor faaliyetlerine aktif olarak katılan Yeşilay, ünlü isimlerden oluşan takımıyla bu özel koşuya sağlıklı bir gelecek için çocuklar adına koş mesajıyla destek veriyor.

Bağımlılıklardan arınmış, sağlıklı bir yaşamı vurgulayan ve bu yönde çalışmalar yapan Yeşilay, "Çocuklar için koş" teması kapsamında, bu yıl 39. kez düzenlenen Vodafone İstanbul Maratonu’na katılıyor. Bu özel maratonda Yeşilay adına, "Çocuklar için koş" temasıyla Züleyha Ortak, Ömer Ekinci, Burak Arslan, Fatih Doğan ve Kalust Şalcıoğlu koşuyor.

Genç Yeşilaycılar köprüde!
İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor A.Ş. tarafından organize edilen 39. Vodafone İstanbul Maratonu, 10, 15 ve 42 kilometre koşulacak. Halk yürüyüşü ise Altunizade Köprüsü’nde 09.30’da başlayacak. Yeşilay’ın genç ekibi Genç Yeşilaycılar ve üniversite Genç Yeşilay kulübü öğrencileri de pankartlar ve “Bi’ liran var mı?” bağış kampanyasının duyurusuyla köprüdeki yerlerini alacak.

Yeşilay, Maraton ve Spor Fuarında
Yeşilay aynı zamanda Avrasya Gösteri Merkezinde 11 Kasım’a dek sürecek olan İstanbul Maraton ve Spor Fuarı’na da yer alarak, ziyaretçilerini bağımlılıklar ve sağlıklı yaşam hakkında bilgilendiriyor. Stantta ayrıca Bi’ liran var mı bağış kampanyası ve dev puzzle etkinliğini sürdüren Yeşilay, maratona geç kayıt yaptıranlar için de bağışları kabul ediyor. Yeşilay’a yapılan bağışlar, bağımlı ve yakınlarına ücretsiz psikolojik danışmanlık ve rehabilitasyon desteğinin verildiği YEDAM’a (Yeşilay Danışmanlık Merkezi) bağışlanıyor.