Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi
Yeşilay, Şubeler Hizmet İçi Programının 4.ncüsünü Konya’da Gerçekleştirdi

Yeşilay, Şubeler Hizmet İçi Programının 4.ncüsünü Konya’da Gerçekleştirdi

Yeşilay’ın 2019 yılı Şubeler Hizmet İçi Eğitim Programı’nın dördüncüsü 21- 22 Eylül tarihleri arasında Konya’da düzenlendi. Programa Yeşilay Konya, Ankara, Eskişehir, Burdur, Isparta, Antalya, Aksaray, Kırşehir, Kırıkkale, Afyonkarahisar şube başkanları katılım sağladı.

Konya’da bir otelde düzenlenen ve iki gün süren programda,” Bağımlılık Önleme Programları”, “Yeşilay Danışmanlık Merkezleri’nin İşleyişi”, “Gençlik Çalışmaları, Gönüllü Yönetimi ve Kurumsal İşbirlikleri ,” Kurumsal Kimlik- Sosyal Medya- Basın İlişkileri”,”Uyuşturucu ile Mücadele İl ve İlçe Kurul Toplantıları”, “ Dernekler Mevzuatı”, “ Şube Mali İşlemleri ve Vergi Usul Kanunu” gibi konu başlıklarında eğitim ve bilgilendirmeler yapıldı.

Yeşilay’ın 10 şubesinin katılım gösterdiği Şubeler Hizmet İçi Programı boyunca şubeler bilgi ve görüş önerilerinde bulunarak Türkiye geneline yayılmakta olan Yeşilay Danışmanlık Merkezleri (YEDAM) hakkında bilgi aldılar.  2019 yılsonu boyunca devam edecek Şubeler Hizmet İçi Programı Adana, Samsun, Edirne ve Bolu’da devam edecek.