Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi
Genç Yeşilay Kulüp başkanları Darıca'da bir araya geldi

Genç Yeşilay Kulüp başkanları Darıca'da bir araya geldi

Türkiye'nin dört bir yanındaki üniversitelerde kurdukları Genç Yeşilay kulüpleriyle çeşitli faaliyetler gerçekleştiren Genç Yeşilaycılar Darıca'da bir araya geldi.

Türkiye'nin dört bir yanındaki üniversitelerde Genç Yeşilay kulüpleri kurulmaya devam ediyor. Yaklaşık 70 üniversitede faaliyet gösteren Genç Yeşilay kulüplerinin temsilcileri Darıca'da, iki günlük bir kampla bir araya geldi. Genç Yeşilay kulüplerinin Planlama, Stratejik Değerlendirme ve Tanışma Kampı Basın İlan Kurumu'nun Darıca tesislerinde yapıldı. 28-31 Ekim tarihleri arasında düzenlenen kamp, Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk'ün katılımıyla gerçekleşti. Gençlerin stratejik planlama, iletişim, etkinlik yönetim, bağımlılıklar hakkında bilgileri edindiği kampta kulüp başkanları birbirleriyle tanışma fırsatını yakaladı.

Çeşitli aktivitelerin de yapıldığı kampta gençler kulüp faaliyetlerini artırma, yaygınlaştırma konusunda çalıştaylar yaptı. Gerçekleştirilen çalıştaylar ile gençlerin fikirleri alındı ve düzenlenen oturumlarla yıl boyunca gerçekleştirilebilecek faaliyet önerileri toplandı.