Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi
Genç Yeşilay, Susurluk Kaymakamı’nı makamında ziyaret etti

Genç Yeşilay, Susurluk Kaymakamı’nı makamında ziyaret etti

Genç Yeşilay, Gençlik Kuruluşları Birliği(GKB) tarafından 6-8 Eylül tarihleri arasında Balıkesir’de organize edilen Gençlik Zirvesi’ne katılım sağladı. Zirve öncesi Yeşilay Yönetim Kurulu Üyesi Mahmud Esad Arar ve Genç Yeşilay gönüllüleri, Susurluk Kaymakamı Osman Ateş’i makamında ziyaret etti.

Arar ve beraberindeki Genç Yeşilay Komisyon gönüllüleri, Susurluk Kaymakamı Osman Ateş’e ziyaretleri boyunca 110 Üniversitede faaliyet gösteren Genç Yeşilay Külüpleri,18 bini aşkın Yeşilay gönüllüsü ile gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Bağımlılıklar ile mücadelede, okullarda farkındalığın kazandırılmasını amaçlayan Genç Yeşilay, Türkiye’nin dört bir yanında İzci Kampları, Açık Hava Sinema Günleri, TBM Akran Eğitimleri, Üniversite Külüp Eğitimleri gibi etkinlikler düzenliyor. Ayrıca "Benim Kulübüm Yeşilay" projesi ile de Genç Yeşilay Gönüllüleri aracılığıyla ilkokul, ortaokul, liselerde Yeşilay Külüpleri kurularak, günümüzde Yeşilay Kollarının tekrar canlandırılması hedefleniyor.