Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yeşilay'ın "Uyuşturucu ile Mücadele Değerlendirme" toplantısına katıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yeşilay'ın "Uyuşturucu ile Mücadele Değerlendirme" toplantısına katıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yeşilay'ın "Uyuşturucu ile Mücadele 2018 Değerlendirme ve 2019 İstişare Toplantısı’na katıldı.

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Merkezi'nde düzenlenen “Uyuşturucu ile Mücadele 2018 Değerlendirme ve 2019 İstişare Toplantısı”nda, Bakan Soylu’nun yanı sıra, İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Yeşilay Genel Başkanı Prof.Dr. Mücahit Öztürk, Yeşilay Genel Müdürü Sultan Işık ve Yeşilay Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Esra Albayrak da bulundu.

Yeşilay'ın yerel ve uluslararası faaliyetleri hakkında bilgi alan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yaptığı konuşmada: "2019 yılında İçişleri Bakanlığı ve Yeşilay işbirliğiyle yerel yönetimlerin de dahil olduğu farkındalık yaratan çalışmalara hız kazandırmalıyız."  dedi.

Toplantının ardından Bakan Soylu ve beraberindekiler, "bağımlılık" temasıyla hazırlanan karikatürlerin yer aldığı sergiyi gezdi. Bakan Soylu, Yeşilay'ın bağımlılık konusuna dikkat çekmek için geleneksel şekilde uluslararası boyutta düzenlediği yarışma hakkında bilgi aldı.