Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi
Sakarya’da yetenekler ödüllendirildi

Sakarya’da yetenekler ödüllendirildi

''Yeşilay 8. Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yetenek Yarışması'' Sakarya ödül töreni Serdivan Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleşti.

Törene İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Adapazarı Belediyesi Başkanı Rıdvan Özüm, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve basın mensupları katıldı.

Kompozisyon kategorisinde Hacı Mehmet Akkoç Ortaokulu öğrencisi Şüheda Öztürk ‘Bağımlılık’ adlı eser ile il birincisi olurken,  Anı kategorisinde Ferizli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Buse Nur Bektaş ‘Yuvanı Değil Kötü Alışkanlıklarını Yık’ adlı eser ile il birincisi oldu.

Görsel Eserler kategorisinde Adapazarı Atatürk İlkokulu öğrencisi Zehra Yağmur Gökçe ilkokul kademesi il birincisi, Özel Mefkure Ortaokulu öğrencisi Ayşenur Arslan ortaokul kademesi il birincisi ve Hacı Zehra Akkoç Anadolu Lisesi öğrencisi Azize Aydın ise lise kademesinde il birincisi oldu.

Birinci olan öğrencilere 500 TL hediye çeki ve Başarı Belgeleri, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş,  Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm ve Yeşilay Sakarya Şube Başkanı Fatih Kıcır tarafından takdim edildi.

Yeşilay 8. Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Sakarya Ödül Töreni, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.