Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi
Yeşilay ailesi bir araya geldi

Yeşilay ailesi bir araya geldi

Yeşilay Ailesi bu güne kadar gerçekleştirdiği faaliyetlerin değerlendirmesini yapmak ve geleceğe yönelik yol haritasını çizmek amacıyla bir araya geldi.

Yeşilay Genel Merkezi Sepetçiler Kasrında gerçekleşen toplantıya Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk, Genel Sekreter Av. Osman Baturhan Dursun, Genel Sekreter Yardımcısı Hatice Saadet Kalyoncu, Genel Sayman Mali Müşavir Çetin Dönmez, Genel Sayman Yardımcısı Prof Dr. Emine Ahmetoğlu, Veznedar Mahmut Esad Arar, Genel Müdürü Sultan Işık ve çalışanlar katıldı. Yeşilay'ın hayata geçirdiği faaliyetlerin sunumunu yapan Yeşilay Genel Müdürü Sultan Işık, Yeşilay'ın geleceğe yönelik faaliyetleri konusunda bilgi verdi.

Yeşilay ailesi olarak bağımlılıkla mücadelede aynı yöne bakmanın ve aynı doğrultuda hareket etmenin önemine değinen Genel Müdür Işık, "Yeşilay olarak ulusal ve uluslararası alanda pek çok önemli projeye ve faaliyete imza atıyoruz. Fakat bugün ihtiyacımız olan bu faaliyetlerimizi daha ayrıntılı, daha derinlemesine ve daha sistematik bir şekilde ele almak ve yürütmektir. Sizlerin daha kolay uygulayabileceğiniz, potansiyelinizi ortaya çıkarabileceğiniz ve kendinizden de bir şeyler katabileceğiniz bir sistem ile devam etmeyi hedefliyoruz.  Ayrıca hepimizin çok önemsemesi gereken bir duruma değinmek ve dikkat çekmek istiyorum. Önümüzdeki yıl, 3 yıllık stratejik plan yapılanması sürecine girerken diğer taraftan da 2017-2019 stratejik planını da tamamlayacağız. Bu dönem doğru ve verimli değerlendirilmelidir. Yeni stratejik plan oluşturulurken Yeşilay'ı nasıl daha ileriye taşıyabiliriz ve topluma nasıl daha faydalı olabiliriz çerçevesinde yaklaşılması gerekiyor. Açıkçası iş sahiplenildiğinde ve en iyi şekilde yapılmaya çalışıldığında ancak bütünde bir yere varabileceğimize inanıyoruz." şeklinde konuştu.

Genel Müdür Sultan Işık'ın konuşmasının ardından Kalite Müdürlüğü tarafından öneri sisteminin işlerliği konusunda bilgi verildi ve hayata geçirildiğinden bu yana kuruma katkı sağlayacak 6 öneriyi veren Yeşilay çalışanına ödülleri takdim edildi. Ardından Yeşilay'ın sosyal medyada tanıtımına katkı sağlayan çalışanlara ödül verildi. Yemekli toplantının ardından çalışanların motivasyonlarını ve iç iletişimi arttırmak amacıyla çeşitli oyunlar ve yarışmalar düzenlendi.