Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı Bilgi
Yeşilay Heyeti’nden Isparta ve Afyon Ziyareti

Yeşilay Heyeti’nden Isparta ve Afyon Ziyareti

Bağımlılıklara karşı mücadelesini ülke çapında kararlı bir şekilde sürdüren Yeşilay, Isparta ve Afyonkarahisar’da bir dizi ziyarette bulunarak faaliyetlerini ve projelerini paylaştı, işbirlikleri için görüş alışverişinde bulunuldu.

Yeşilay Genel Sekreteri Av. Osman Baturhan Dursun, Yeşilay heyeti ile birlikte Isparta ve Afyon’da resmi kurumlara yönelik bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Genel Sekreter Av. Osman Baturhan Dursun, Gönüllü ve Paydaş İlişkileri Direktörü Egemen Akyüz, Isparta Şube Başkanı Muhammed Said Uyar ve Şube Yönetiminden oluşan Yeşilay heyeti, Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu ve Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i makamlarında ziyaret ederek, Isparta’da açılması planlanan bağımlı ve yakınlarına psiko-sosyal ve ayaktan hizmet desteği sağlayan, Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Isparta’daki temaslarının ardından Yeşilay heyeti, Afyonkarahisar’a geçerek, Yeşilay Afyonkarahisar Şube Başkanı Dr. Yusuf Gökçe ile birlikte, Vali Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Karakaş’ı makamlarında ziyaret etti. Ziyaret boyunca Yeşilay'ın faaliyetleriyle ilgili Vali Mustafa Tutulmaz’a, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e ve Rektör Mustafa Karakaş’a bilgi veren Yeşilay Genel Sekreteri Av. Osman Baturhan Dursun, Afyonkarahisar'da gerçekleştirecek Yeşilay projeleri için görüş alışverişinde bulundu.

Yeşilay, bağımlılık alanında mücadelesini kararlılıkla sürdürmeye devam ederek, ülke çapında temaslarda bulunmayı sürdürecek.